Wylot z
Przylot do
Data wylotu
Data wylotu
Pasażerowie
Dorośli (od 18 lat)
Młodzież (od 12 - 16 lat)
Dzieci (do 12 lat)
Niemowlęta (do 2 lat)

Szukaj ofert
Loty do Paryża

Tanie linie lotnicze do Paryża. Tanie bilety lotnicze z Poznania, Krakowa, Katowic, Paryża, Gdańska, Warszawy do Paryża. Rezerwuj swój bilet online lub telefonicznie.

Tanie Bilety do Paryża
LOT DO PARYŻA DATA PROMOCJI LINIA CENA
Warszawa - Paryż od 2017-09-25 do 2018-03-26 WizzairLOTRyanair 99.00
Kraków - Paryż od 2017-09-23 do 2018-03-28 EasyJetRyanair 99.00
Wrocław - Paryż od 2017-09-24 do 2018-03-29 Ryanair 119.00
Poznań - Paryż od 2017-09-22 do 2018-03-28 Wizzair 119.00
Katowice - Paryż od 2017-09-23 do 2018-03-28 Wizzair 139.00
Gdańsk - Paryż od 2017-09-25 do 2018-03-30 Wizzair 109.00
Bezpośrednie loty do Paryża zapewniają tanie linie Ryanair, Wizzair, EasyJet oraz LOT. Rezerwuj tanie przeloty do Paryża z 6 lotnisk w Polsce. Tanie loty do Paryża z Gdańska, Krakowa, Wrocławia, Katowic oraz Warszawy. Przeloty na lotniska Paryż Roissy-Charles de Gaulle, Paryż-Beauvais. Wybierz połączenie lotnicze, sprawdź szczegóły lotu – Rezerwuj tani lot do Paryża online lub telefonicznie.

Tanie linie lotnicze oferują Państwu bezpośrednie połączenia do 2 lotnisk Paryża; Paryż-Beauvais Tillé oraz Paryż-Roissy-Charles de Gaulle.

Port lotniczy Paryż-Beauvais Tillé, położony jest ponad 80km na północ od Paryża. Położony jest w miejscowości Tillé. Jest portem lotniczym obsługującym głównie tanie linie lotnicze m.in posiada bezpośrednie połączenie liniami Wizz Air z Warszawy, Katowic, Poznania, Wrocławia oraz Gdańska. Lotnisko posiada stałe połaczenie autobusowe z Paryżem.

Port lotniczy Paryż-Roissy-Charles de Gaulle, położony jest północnowschodniej części Paryża w miejscowości Roissy-en-France. Port Roissy-Charles de Gaulle nieopodal Paryża posiada 3 terminale. Terminal 1 jest najstarszym terminalem, obsługuje m.in polskie linie lotnicze LOT z Warszawy oraz Krakowa. Terminal 2 jest najnowszym częścia lotniska ( 6 budynków kolejno oznaczonych literami od A do F), posiada własny podziemny dworzec kolejowy. Do Polski dotrzemy tanimi liniami easyJet z lotniska Paryż Roissy-Charles de Gaulle do Paryża Terminal 2B. {więcej}.

Bezpośrednie przeloty z portów lotniczych w Polsce do Paryża

Bilety Kraków Paryż
W sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 loty z krakowskich Balic do Paryża na lotnisko Charles de Gaulle linie lotnicze easyJet oferują loty codziennie. Wylot z Krakowa w poniedziałek, środę, czwartek i sobotę odbywa się o godzinie 10:10, planowane lądowanie o godzinie 12:30, połączenia we wtorki w godzinach 11:00-13:20, w piątki w godzinach 15:30- 17:50 i w niedziele w godzinach 12:05-14:25. Loty na trasie Paryż- Kraków linie easyJet oferują także siedem dni w tygodniu.

Bilety Warszawa – Paryż

W sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 liniami Wizzair z Warszawy Okęcie na port lotniczy Paryż Beauvais połączenia odbywają się dwa razy w tygodniu. Wylot w każdy wtorek i sobotę o godzinie 11:40, planowane lądowanie w Paryżu o godzinie 14:10. Loty powrotne z Francji do Warszawy liniami Wizzair we wtorki i soboty w godzinach 14:40-16:55.

Bezpośrednie, codzienne loty z portu lotniczego Warszawa-Okęcie proponują krajowe linie PLL LOT na lotnisko Paryż-Charles de Gaulle, położonego około 30km na północny-wschód od Paryża, największego portu we Francji. Godziny wylotów z Okęcia: 07:25-09:55, 16:30-18:55 oraz 19:55-22:20. Loty relacji odwrotnej z Paryża (CDG) odbywają się o 07:30-09:40, 10:40-12:55 oraz 19:40-21:50. Zapraszamy do rezerwacji lotów z Warszawy do Paryża. Możliwa rezerwacja online lub telefoniczna 7 dni w tygodniu.

Loty Katowice Paryż
W sezonie jesienno-zimowym zmianom ulega rozkład lotów liniami Wizzair na trasie Katowice-Paryż. Wylot z katowickiego lotniska Pyrzowice do Paryża na lotnisko Beauvais w każdy wtorek i sobotę o godzinie 12:40, planowany przylot o godzinie 14:55. Połączenia z Paryża do Katowic także we wtorki i soboty w godzinach 15:40-17:45.

Tanie loty Wrocław Paryż
Loty liniami Ryanair w sezonie jesienno-zimowym 2017/2018 na trasie Wrocław-Paryż Beauvais odbywają się tzry razy w tygodniu. Wylot w środę, piątek i niedziele. Wyloty w środy i niedziele odbywają się w godzinach 19:30, lądowanie o godzinie 21:35, loty w piątki w godzinach 15:35-17:40. Połączenia na trasie Paryż-Wrocław w środy, piątki i niedziele w godzinach 22:00-23:55.

Bilety Gdańsk Paryż
W sezonie jesień-zima 2017/2018 loty z Gdańska do Paryża liniami Wizzair odbywają się dwa razy w tygodniu. Loty od 31.10-22.12.2017 odbywają się w każdy wtorek i sobotę, natomiast od 22.12.2017 połączenia na tej trasie w poniedziałki i w piątki. Wylot z gdańskiego lotniska o godzinie 13:45, przylot do Paryża o godzinie 16:05. Loty na trasie Paryż-Gdańsk w godzinach 16:40-18:45.

Lot Poznań Paryż
W sezonie jesienno-zimowym zmianom ulega rozkład lotów na trasie Poznań-Paryż. Loty liniami Wizzair dwa razy w tygodniu, wylot w każdy wtorek i sobotę w godzinach 13:45-16:05. Połączenia z Paryża do Poznania liniami Wizzair także we wtorki i soboty, wylot z Francji o godzinie 16:40, planowany przylot do Poznania o godzinie 18:45.

Loty Rzeszów Paryż
Z rzeszowskiej Jasionki do Paryża bezpośrednie loty w sezonie jesienno-zimowym oferują linie lotnicze Adria Airways. Wyloty z Rzeszowa w każdy wtorek oraz sobotę. Loty powrotne z paryskiego portu Charles de Gaulle (CDG) także 2 razy w tygodniu we wtorki i soboty. W sezonie letnim 2017 połączenia są zawieszone. Ceny biletów lotniczych w promocyjnych cenach. Zarezerwuj tani lot z Rzeszowa do Paryża online lub za pośrednictwem infolinii czynnej 7 dni w tygodniu.

Najlepsze połączenia lotnicze z Polskich lotnisk do Paryża. Loty tanimi liniam lotniczymi z Krakowa, Warszawy, Poznania, Wrocławia.
Wylot
Czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio
AF 1247
AF
2017-12-28 06:35 Warszawa (WAW)
2017-12-28 09:10 Paryż (CDG)
Przylot
Czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio
AF 4055
FR
2018-01-04 14:05 Paryż (CDG)
2018-01-04 17:20 Warszawa (WAW)
Lot Warszawa - Paryż
Cena: 507 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio
FR 4056
FR
2017-12-28 11:20 Warszawa (WMI)
2017-12-28 13:40 Paryż (BVA)
Przylot
Czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio
FR 4055
FR
2018-01-04 14:05 Paryż (BVA)
2018-01-04 17:20 Warszawa (WMI)
Lot Warszawa - Paryż
Cena: 594 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 35m / Bezpośrednio
AF 1247
AF
2017-12-28 06:35 Warszawa (WAW)
2017-12-28 09:10 Paryż (CDG)
Przylot
Czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio
AF 1246
AF
2018-01-04 19:15 Paryż (CDG)
2018-01-04 22:30 Warszawa (WAW)
Lot Warszawa - Paryż
Cena: 608 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio
FR 8934
FR
2017-12-03 18:40 Wrocław (WRO)
2017-12-03 20:45 Paryż (BVA)
Przylot
Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio
FR 8935
FR
2017-12-10 21:10 Paryż (BVA)
2017-12-11 00:05 Wrocław (WRO)
Lot Wrocław - Paryż
Cena: 948 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio
U2 3816
U2
2017-12-24 09:45 Kraków (KRK)
2017-12-24 12:05 Paryż (CDG)
Przylot
Czas podróży: 2h 10m / Bezpośrednio
U2 3698
FR
2017-12-31 09:40 Paryż (CDG)
2017-12-31 12:50 Kraków (KRK)
Lot Kraków - Paryż
Cena: 540 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio
U2 3816
U2
2017-12-24 09:45 Kraków (KRK)
2017-12-24 12:05 Paryż (CDG)
Przylot
Czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio
U2 3817
U2
2017-12-31 17:50 Paryż (CDG)
2017-12-31 21:05 Kraków (KRK)
Lot Kraków - Paryż
Cena: 665 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 20m / Bezpośrednio
U2 3816
U2
2017-12-24 09:45 Kraków (KRK)
2017-12-24 12:05 Paryż (CDG)
Przylot
Czas podróży: 2h 15m / Bezpośrednio
U2 3815
U2
2017-12-31 09:25 Paryż (CDG)
2017-12-31 12:40 Kraków (KRK)
Lot Kraków - Paryż
Cena: 1083 PLN
Wylot
Czas podróży: 2h 5m / Bezpośrednio
W6 1921
W6
2017-12-20 14:35 Poznań (POZ)
2017-12-20 16:40 Paryż (BVA)
Przylot
Czas podróży: 1h 55m / Bezpośrednio
W6 1922
W6
2017-12-27 17:10 Paryż (BVA)
2017-12-27 20:05 Poznań (POZ)
Lot Poznań - Paryż
Cena: 1101 PLN